Overslaan en naar de inhoud gaan

Aegis neemt Censydiam Group over

Aegis Group heeft zich verder versterkt op de onderzoeksmarkt met de acquisitie van Censydiam Group.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Het bedrijf betaalt ongeveer 10 miljoen euro voor het onderzoeksbureau met hoofdkantoor in België en ook een kantoor in Nederland. Ook in de rest van Europa is Censydiam actief, evenals in de Verenigde Staten en Hongkong.
De positie van de onderzoekstak Synovate in Europa wordt verder versterkt met de overname. Censydiam werd in 1987 opgericht en is gespecialiseerd in consumentengoederen. Klanten zijn onder meer Coca-Cola, Heineken, Volvo, Nokia, Interbrew en Unilever.

related partner content for mobile comes here

Aegis kocht onlangs Blackstone Market Facts in India en het Spaanse Inner Strategic Research.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in