Overslaan en naar de inhoud gaan

Zeven merken Kraft Heinz Benelux naar Being There

Er was een oriëntatie onder diverse bureaus.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Het gaat om de merken Brinta, Heinz, Karvan Cevitam, Koninklijke De Ruijter, Roosvicee, Venz en Wijko. Uitzondering is het merk Honig. Dat blijft bij bureau DEAR.

Marketing director Erik Kasper van Heinz: &;We hebben onze keuze grotendeels laten bepalen door onze ervaringen in de eerdere samenwerking met Being There. Ons merkportfolio vraagt om een brede benadering, waarin de versterking van de A-merken, activatie en de winkelvloer een rol spelen. Being There heeft die breedte in huis.&;

related partner content for mobile comes here

Olivier Koning, managing director Being There: &;Bij dit bureau houden we van oudsher van dit soort mooie, sterke foodmerken. Het jaar kon wat ons betreft niet beter beginnen.&;

In het voorjaar van 2015 werd bekend dat Heinz Kraft Foods zou overnemen. De bedrijven zijn daarna gefuseerd.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in