Overslaan en naar de inhoud gaan

Sofa's after-kroning inhaker

Er is leven ná de kroning. De Benelux vestiging van online banken- en beddenretailer Sofa.com haakte hier op in.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Op de flyer is een Beatrix-figuur te zien die nu van haar rust geniet met de copy: "Hèhè.... en nu ik." Van der Putt: &;Hierin zit ook de ironie, want het draaide al drieëndertig jaar om haar.&; De flyers/kaarten worden verspreid door heel Nederland. Daarnaast rijden de trucks van Sofa.com rond met de levensgrote afbeelding.

Credits:

Klant: Sofa.com
Creatie en fotografie: Heleen van der Putt van Copycut (met dank aan Fraser Bailey)
DTP: Marlies Kock
Model: Jet van Dijk
Verantwoordelijk bij klant: Gilles van der Putt

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in