Overslaan en naar de inhoud gaan

Seat stuurt smaakmakers Expeditie Robinson op roadtrip

De bekende Nederlanders racen voor de online campagne ‘Short vs. Fast’ van Berlijn naar Barcelona.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Rick Brandsteder, Freddy Tratlehner (De Jeugd van Tegenwoordig), Ferry Doedens en Kay Nambiar nemen het tegen elkaar op in een race van Berlijn tot aan de Ramblas in Barcelona.

related partner content for mobile comes here

Daarnaast krijgen de twee teams onderweg enkele challenges voor de kiezen. Tratlehner en Brandsteder rijden in een Seat X-perience, een auto met vierwielaandrijving die in het voordeel is op B-wegen en offroad. Doedens en Nambiar rijden daarentegen in een Seat Cupra, een auto gericht op snelheid met 280 pk&;s.

Camera&;s in en rond de auto&;s volgen de roadtrip op de voet. Om de dag wordt er een nieuwe aflevering geplaatst op het YouTube-kanaal en de van Seat Nederland.

Fans kunnen daarnaast meedoen aan een prijsvraag, door in te vullen welk team ze als eerste bij de finish verwachten. Onder de juiste inzendingen op wordt een roadtrip van 5.000 euro verloot.

Aflevering 1:

Er is iets misgegaan bij het weergeven van de video. Ververs de pagina om het opnieuw te proberen.

Aflevering 2:

Er is iets misgegaan bij het weergeven van de video. Ververs de pagina om het opnieuw te proberen.
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in