Overslaan en naar de inhoud gaan

NS-topman Roger van Boxtel speelt voor Sinterklaas met 118 nieuwe Sprinters

Opnieuw treedt de president-commissaris van de spoorwegen zelf op in filmpje.

Hij liet zich al eens aan een molenwiek hangen (tot woede van een aantal molenaars, zie onder) en speelt vandaag opnieuw de hoofdrol in een filmpje voor de NS. President-Commsissaris Roger van Boxtel deed zijn beste tabberd an en mocht vandaag een nieuw cadeautje presenteren: 118 nieuwe Sprinters.  

related partner content for mobile comes here

De Sprinter Nieuwe Generatie (SNG), zoals de trein heet, wordt vanaf de nieuwe dienstregeling op 9 december ingezet. De eerste rit van de nieuwe sprinter start om 7.25 uur in Haarlem. Deze trein komt om 7.47 uur aan in Leiden.

De 118 nieuwe sprinters zullen in fases op het Nederlandse spoor gaan rijden. Duizenden machinisten, conducteurs en monteurs hebben de afgelopen maanden de fijne kneepjes van de nieuwe treinen geleerd.

 

De Molen-video

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in