
Dat zei Avro-programmadirecteur Ad ’s-Gravesande gisteren bij de presentatie van de programma’s van zijn omroep in het nieuwe televisieseizoen. Het probleem is volgens hem dat de netcoördinatoren tegenwoordig niet alleen bepalen welk soort programma op welk tijdstip op televisie komt, maar ook welk bedrag voor dat uitzendtijdstip beschikbaar is.
Elk jaar maken de coördinatoren zo'n schema, maar op deze manier is ver vooruit werken bijna onmogelijk, klaagde de Avro-baas. ‘Het systeem is gecompliceerder dan ooit. Als we mikken op een bepaald tijdstip moeten we ook nog gaan uitzoeken of het programma budgettair past in het betreffende uitzendblok.'
Vacatures
Specialist Online Marketing
FirdaAllround Communicatieadviseur (28-32 uur)
CTGBContent Creative- RTL Tonight
Banijay Benelux.comEnorm veel gepuzzel is volgens ’s-Gravesande het gevolg. Het samenstellen van de schema's duurt daarom dit jaar veel langer dan in voorgaande jaren (ANP).
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee