
De klachten worden automatisch doorgestuurd naar het bedrijf in kwestie. Dat wordt vervolgens uitgenodigd te reageren.
De afhandeling van de klacht loopt via de site, maar is onzichtbaar voor derden. De privacy wordt op die manier gewaarborgd, aldus de initiatiefnemers van de site. Er zijn geen kosten aan verbonden.
Vacatures
Directeur-bestuurder
PublicSpirit in opdracht van Visit FlevolandTeamleider Communicatie
KRO-NCRVBelgische Social & Content Marketeer
Kamera Express GroepNa een maand wordt de klager gevraagd de afhandeling van de klacht te beoordelen. Op basis van die beoordeling krijgen bedrijven een cijfer en bedrijven die het het beste doen, krijgen een vermelding op de site.
De initiatiefnemers denken betrouwbare statistische informatie te kunnen verzamelen over klachten in Nederland, waar bedrijven wellicht geld voor over hebben Ook advertenties op de site moeten geld opleveren.
(bron: ANP)
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee