Overslaan en naar de inhoud gaan

Jumbo tevreden over eerste halfjaar

Jumbo Supermarkten heeft in de eerste zes maanden van dit jaar op eigen kracht 4 procent meer omzet geboekt.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Inclusief de vier nieuwe winkels die in het eerste halfjaar van 2009 zijn geopend, bedroeg de stijging 5,2 procent. De totale omzet kwam uit op 824 miljoen euro.

related partner content for mobile comes here

Het bedrijfsresultaat nam met ruim 20 procent toe. Jumbo spreekt van een 'sterke resultaatsverbetering'. Onder meer de landelijke prijscampagne van de laatste maanden en de introductie van het Jumbo Eigen Merk hebben hieraan bijgedragen.

Ook voor het komend halfjaar verwacht het familiebedrijf goede resultaten. Er komen voor het einde van het jaar nog vijf winkels bij.

Bron: ANP.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in