Overslaan en naar de inhoud gaan

‘Dit jaar weer winst voor Parool’

Het Belgische mediaconcern De Persgroep verwacht dat de Amsterdamse krant Het Parool dit jaar voor het eerst winst zal maken.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Topman Christian van Thillo van De Persgroep heeft dit gisteren bekendgemaakt tijdens een toelichting op de jaarcijfers. De Persgroep maakte gisteren een nettowinst over 2004 bekend van 27,6 miljoen euro, een stijging van 16 procent ten opzichte van 2003.
De Belgische grootaandeelhouder van Het Parool gaat het aantal bladen, nu in Amsterdam en Rotterdam op de markt onder de naam Zone 010 en Zone 020, voorlopig niet uitbreiden. 'Er is een felle concurrentie', aldus Van Thillo. Hij sluit niet uit dat De Persgroep zijn activiteiten in Nederland verder uitbreidt.
Het gerucht dat De Persgroep zou praten over een overname van het Rotterdams Dagblad, gelanceerd door de redactie van die krant, ontkent Van Thillo. 'Ik denk niet dat PCM daarover met ons zou willen spreken.’

related partner content for mobile comes here

Bron: Het Financieele Dagblad.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in