Overslaan en naar de inhoud gaan

Communicatie Hema ‘onthoofd’, Arnold Drijver en Nathalie Krüger weg

Twee sleutelfiguren op Communicatie vertrekken een jaar na de overname van Marcel Boekhoorn.
Arnold Drijver tijdens de persconferentie van Hema waarin de overname bekend werd gemaakt.
Arnold Drijver tijdens de persconferentie van Hema waarin de overname bekend werd gemaakt.
Arnold Drijver tijdens de persconferentie van Hema waarin de overname bekend werd gemaakt.
Arnold Drijver tijdens de persconferentie van Hema waarin de overname bekend werd gemaakt.

Hoofd corporate communicatie Arnold Drijver vertrekt bij Hema. Dat heeft topman Tjeerd Jegen vandaag intern bekendgemaakt bij de winkelketen. Drijver heeft een nieuwe functie, die in overleg met zijn nieuwe werkgever later wordt bekendgemaakt.

related partner content for mobile comes here

Hema is met het vertrek van Drijver in korte tijd twee sleutelfiguren op communicatie kwijtgeraakt, een jaar na de overname van Marcel Boekhoorn. Ook manager corporate  communicatie Nathalie Krüger besloot haar loopbaan buiten Hema voort te zetten. Zij vertrok in september na een dienstverband van vijf jaar.

Ceo-wissel en overname

Arnold Drijver werkte even lang voor Hema. Hij leidde het communicatieteam in een roerige tijd met een ceo-wissel en overname door het Ramphastos van Marcel Boekhoorn in oktober vorig jaar. Met deze case haalde Drijver de finale van de verkiezing Communicatieman/vrouw 2019, die gewonnen werd door Annette Reijersen van Buuren van het CPNB.

Drijver stopt op 30 oktober, zijn functie wordt op interim-basis vervuld door Annette Bax totdat er een nieuw hoofd corporate communicatie is gevonden. Bax werkte eerder als interim voor onder meer Aegon, ABN Amro, de NVM en KNVB.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in