Overslaan en naar de inhoud gaan

Teisseire na pitch naar HPB

Merk introduceert twee nieuwe siroopsmaken.
Tesseire
Tesseire

Teisseire heeft HPB (Het PR Bureau) na een pitchtraject uitgekozen als partner voor zijn pr-activiteiten en communicatie. Het siroopmerk valt onder het internationale concern Britvic.

HPB heeft eerder voor Teisseire gewerkt in 2016 en na vier jaar keert het merk terug bij het bureau. HPB gaat voor het hoofdkantoor in Nederland aan de slag. De samenwerking is deze maand van start gegaan en richt zich op pr, influencer samenwerkingen en content. HPB begint met de introductie van twee nieuwe siroopsmaken: Mojito en Pina Colada.

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in