
Een half jaar later dan aanvankelijk gepland is de fusie een feit: PR-bureau Coopr is opgegaan in het strategische merk- en communicatiebureau Brand Potential Benelux. Het bureau breidt daarmee zijn dienstverlening uit met merkonderzoek en -strategie, design en PR.
De verlate overgang naar Brand Potential Benelux kwam mede doordat er meer tijd nodig was om de juiste balans te vinden tussen strategie, creativiteit en PR, zegt managing director Jos Govaart. Hij is blij dat het bureau nu definitief een nieuwe fase ingaat.
Vacatures
Communicatiemedewerker
AVROTROSProduct Marketing Manager EMEA
Legrand AV Netherlands BVOnline Advertising Consultant (NL)
VONQGovaart: ‘De afgelopen maanden hebben we de tijd genomen om te zorgen voor een sterke integratie van Coopr en het bestaande Brand Potential. We wilden dat zorgvuldig doen, met veel aandacht voor de mensen die er werken, maar natuurlijk ook met oog voor de behoeften in de markt.’
Voor de nieuwe strategie introduceerde het bureau het concept influence by design. Dit geeft uitdrukking aan de visie dat merkinvloed bewust wordt ontworpen – met strategische intentie – en tot uiting komt in ‘design dat raakt’ en ‘PR-campagnes en -activaties die versterken’. Onderzoek vormt de basis van het werk van Brand Potential Benelux.
Het bureau werkt vanuit vestigingen in Rotterdam, Amsterdam en Antwerpen, telt 36 medewerkers en maakt deel uit van moederbedrijf Brand Potential Group, dat opereert vanuit Londen en onderdeel is van het Candid-platform.
Het Leadership Team bestaat uit Jos Govaart (managing director), Guillaume Furminger (executive creative director), Laila de Vries (client service director), Judith Vermulst (PR-director) en Ali Marmaduke (strategy director).
Marmaduke sloot zich in september 2024 aan bij Brand Potential. Hij heeft vijftien jaar ervaring in strategische merkpositionering en -ontwikkeling bij internationale bureaus als Bulletproof, DesignBridge en Hill & Knowlton.
Brand Potential Benelux werkt voor opdrachtgevers als Albert Heijn, Etos, Bidfood, Coca-Cola, Esri, Eurostar, Pathé, LinkedIn, Look-O-Look, Klene, Pickwick, Lenovo en Volvo Cars.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee