Overslaan en naar de inhoud gaan

(50 jaar TvM) Marillion doet eigen marketing

Het beste uit 50 jaar Tijdschrift voor Marketing. Vandaag: hoe een Britse rockband het marketingheft in eigen handen nam.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

De focus is verschoven naar het vermarkten en razendsnel uitmelken van concepten met een levensduur van een paar jaar, om vervolgens hetzelfde concept opnieuw te introduceren met een nieuw gezicht. De volwassen muziekliefhebber is vaak geen doelgroep meer, men richt zich alleen nog op gillende tienermeisjes. De Britse band Marillion nam het heft in eigen handen. Toetsenist Mark Kelly, het brein achter de marketingstrategie, vertelt hoe de band het tij wist te keren.

Tekst Ed Sander 2004

In het kader van ons 50-jarig jubileum herpubliceren we komende maanden artikelen uit Tijdschrift voor Marketing. Bekijk ze allemaal in het . Het jubiluem meevieren? Bezoek het , 1 november aanstaande.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in