Overslaan en naar de inhoud gaan

Netdirect neemt Kranten.com over

Direct marketingbureau Netdirect heeft Kranten.com overgenomen. Het bedrijf verzorgde al de advertentie-exploitatie op Kranten.com.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dat meldt Emerce. Wat Netdirect precies wil met Kranten.com is niet duidelijk, al werken de twee bedrijven sinds 2001 samen. Kranten.com verzamelt dagelijks de koppen van de belangrijkste Nederlandse dagbladen en nieuwssites. Bezoekers die op een kop klikken worden direct doorgelinkt naar het betreffende nieuwsartikel op de site van de uitgever.

related partner content for mobile comes here

In 2000 spande PCM nog een proces aan tegen Kranten.com omdat het zonder toestemming de koppen van de krantensites overnam. PCM verloor die zaak.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in