Overslaan en naar de inhoud gaan

Albert Heijn voert actie met 'Ik recycle blik' fiets

In gezamenlijke campagne met Stichting Kringloop Blik.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Met 95% recycling is blik de meest gerecyclede verpakking van Nederland. Consumenten kunnen blik eenvoudig bij het restafval weg te gooien of in PMD-bakken deponeren. Het blik wordt eruit gevist en omgesmolten en verwerkt tot nieuwe blikverpakking, auto, mobiele telefoon of fiets. Omdat er geen kwaliteitsverlies optreedt is metaal een uitstekend recyclingmateriaal. 

related partner content for mobile comes here

Samenwerking met Albert Heijn
De actie bij Albert Heijn vindt plaats in de week van 13 maart en is een vervolg op de die SKB vorig jaar lanceerde. Elke AH-winkel krijgt de mogelijkheid om een ‘Ik recycle blik’ fiets weg te geven. Bij aankoop van drie blikken maakt de consument kans op deze limited edition fiets. De campagne is zichtbaar in de winkels en in alle online en printuitingen van Albert Heijn.

Matthijs Jansen van SKB: 'Albert Heijn heeft verduurzaming hoog op de agenda staan en is daarmee een belangrijke partner voor ons om consumenten te bereiken. De klant die producten in blik koopt, maakt een duurzame keuze. Blik is niet alleen kampioen recycling, maar ook eindeloos recyclebaar met behoud van kwaliteit.'

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in