Overslaan en naar de inhoud gaan

20th Century Fox lanceert dvd met YouTube-serie

NewBeChannels ontwikkelt samen met youtuber Theaumes een Nederlandse versie van 'The Maze Runner'.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

In &;The Dutch Maze Runner&; gaat Thomas Smagge - beter bekend als - samen met bevriende youtubers de uitdaging aan om op zijn manier uit &;the maze&; te ontsnappen. De serie wordt gemaakt ter promotie van de dvd-release van The Maze Runner en moet vooral de jongere doelgroep activeren.

related partner content for mobile comes here

De video&;s worden gepubliceerd op het eigen kanaal van Theaumes, waardoor zijn fans niet het gevoel hebben naar een commercial te kijken. Tegelijkertijd kunnen de fans onderdeel worden van de serie door een tegenprestatie te bedenken die Theaumes moet uitvoeren wanneer hij niet op tijd uit &;the maze&; ontsnapt.

&;Vloggers worden steeds belangrijker bij het genereren van bereik onder een jonge doelgroep. Die zien amper nog advertenties in een krant en kijken naar YouTube.&;, aldus Hinke van Berkum, Product Manager Feature New Release bij . &;We pakken niet met elke titel zo groot uit, maar de doelgroep van The Maze Runner leent zich daar perfect voor. Het is voor ons ook de eerste keer dat we op een dergelijke manier campagne voeren, dus ook wij zijn benieuwd naar de resultaten.&;

Adformatie was op bezoek bij de opnames van een aflevering van The Dutch Maze Runner met collega-youtuber :

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in