Overslaan en naar de inhoud gaan

Maandbereik Facebook Messenger nadert WhatsApp

Met name in de doelgroep 50+ zijn meer mensen Facebook Messenger gaan gebruiken.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dat blijkt uit de online bereikscijfers van  in juli en augustus dit jaar.

related partner content for mobile comes here

Inmiddels gebruiken bijna evenveel mensen Facebook Messenger als WhatsApp. Een jaar geleden was het bereik van Facebook Messenger nog minder dan de helft van WhatsApp. Met name in de doelgroep 50+ zijn meer mensen Facebook Messenger gaan gebruiken. Inmiddels benadert het maandbereik van Facebook Messenger het bereik van WhatsApp.



Jongeren gebruiken minder Facebook Messenger en Skype. Ze kiezen meer voor Snapchat, Instagram en Pinterest. Bij de 13-19 jarigen is juist een lichte daling te zien van de Facebook Messenger app en ook Skype lijkt in deze doelgroep op zijn retour. De winnaar is Snapchat (bron: GfK Trends in Digitale Media).

Naast bereik keek GfK ook naar de intensiteit van gebruik van een app. Onder 13-19-jarigen staat WhatsApp hier op eenzame hoogte met zo&;n 150 miljoen bezoeken per maand. Snapchat en Facebook Messenger strijden om de tweede plaats. In opkomst is Kik Messenger, dat gestaag groeit in de jonge doelgroep.


.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in