Overslaan en naar de inhoud gaan

Bedrijfsfonds subsidieert Contrast

Uitgever Van Gennep van het multiculturele opinieblad Contrast krijgt 60 mille van het Bedrijfsfonds voor de Pers.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De subsidie is bedoeld voor verkoopbevordering van het gerestylde blad. De titel moet voortaan eens in de maand gaan verschijnen, terwijl het nu nog tweewekelijks uitkomt. Contrast wordt ook dikker en de site wordt gerestyled.

related partner content for mobile comes here

Contrast verschijnt sinds 1994 en is ontstaan na een fusie tussen het Nieuwsblad Migranten en het Buitenlanders Bulletin. Reed Elsevier deed de titel begin dit jaar van de hand, waarna Van Gennip het binnenhaalde.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in