Overslaan en naar de inhoud gaan

Ymere sterkste reputatie onder woningcorporaties

De uitslag van de landelijke Reputatiemonitor van Woningcorporaties is bekendgemaakt. Ymere behaalde de eerste plaats in de lijst van…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

In het , dat dit jaar voor de vierde keer gehouden is, bezet Ymere voor het eerst de eerste plaats na drie jaar op rij op plek twee geëindigd te zijn. De corporatie laat hiermee andere corporaties als Woonbron, Portaal, Rochdale, de Alliantie, Vestia, Com. Wonen en Het Oosten achter zich.

related partner content for mobile comes here

Respondenten vinden dat Ymere een prettige samenwerkingspartner is en woningen biedt met een goede prijs/kwaliteitverhouding. Ymere wordt het beste beoordeeld op procesmanagement, efficiency en daadkracht. Verder zijn de respondenten van mening dat de corporatie spraakmakende projecten realiseert en een goede werkgever is.

Het onderzoek wordt gehouden onder beleidsbepalers, beleidsmedewerkers en commercieel verantwoordelijken bij bouwers, ontwikkelaars, gemeenten, corporaties, architecten en grote fabrikanten.

Meer informatie over het onderzoek, waar ook de categorieën projectontwikkelaars, adviesbureaus en gemeentelijke ontwikkelingsbedrijven in meelopen is te vinden op de van Buildingbusiness.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in