Overslaan en naar de inhoud gaan

Jelle Kolleman en MediaMonks lanceren MADE.FOR.DIGITAL

Content studio wil in spelen op groeiende vraag van bureaus en adverteerders.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Als productiebureau heeft MediaMonks de afgelopen jaren al veel digitale content geproduceerd voor reclamebureaus in binnen-en buitenland. Victor Knaap (Algemeen Directeur MediaMonks): &;We zien dat de vraag naar video content zich alleen maar doorzet. Bureaus en merken hebben een toenemende behoefte aan ‘Always on’ content naast de grote campagnes&;  Om de content marketing vraag goed in te vullen, van strategie en executie, tot optimalisatie, moet je het hele palet aan kunnen bieden, vandaar dat we er voor hebben gekozen om daar een apart bedrijf voor op te richten. We zijn erg blij dat Jelle Kolleman het team gaat aanvoeren, met hem aan het roer van hebben we pragmatische, resultaat gedreven creatief in huis die meerdere keren succesvol is geweest in het opbouwen van een bedrijf in de reclame industrie.&;

Het onderscheid met andere spelers in deze markt is de samensmelting van creatie, productie en optimalisatie. Kolleman: &;Bij mijn vorige bureau Red Urban was ik ook pas tevreden als een campagne goed presteerde. Die benadering staat ook hier centraal in alles wat we doen. En dat kun je alleen waarborgen als je meerder schakels in de keten uitvoert. Dus niet alleen het filmpje maken, maar ook nadenken over kanalen en media, maar ook devices, analytics en optimalisatie. Er wordt, net als in de begintijd van Social Media veel geschreven en verteld over Content Marketing, maar er zijn nog maar weinig gespecialiseerde partijen in de markt die het van A tot Z oppakken. Wij hebben de ambitie en dankzij de samenwerking met MediaMonks ook het netwerk en de middelen om een internationale speler van formaat te worden in dit speelveld.&;

Er wordt op dit moment door al gewerkt aan content voor Nescafé en Exact Software. Daarnaast wordt ook aan klanten als KPN, Microsoft,  Philips en Eneco gewerkt via het andere bedrijf van Kolleman, ; het User Generated Video platform, wat binnen de product portfolio van MADE.FOR.DIGITAL wordt geïntegreerd.  

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in