Overslaan en naar de inhoud gaan

BVD: branchevereniging van dance-organisatoren

Afgelopen week is de BVD gelanceerd en aan de buitenwereld gepresenteerd. De Branchevereniging Van Dance-organisatoren (BVD) werd al deze…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Samen zijn zij verantwoordelijk voor het leeuwendeel van de evenementen en party's die op grote schaal verspreid over heel het land worden georganiseerd. De BVD is binnen Europa de eerste branchevereniging die opkomt voor de belangen van deze gegroeide bedrijfstak, waar inmiddels zo'n elfduizend mensen werkzaam zijn.

related partner content for mobile comes here

De aanleiding voor de oprichting van de BVD is dat de Nederlandse dance-industrie steeds meer onder druk is komen te staan. De sluitingen van clubs, het verbieden van feesten en het intrekken van vergunningen maakt dat de bedrijfsvoering van de organisaties wordt bedreigd door onzekerheden. Veel van die onzekerheden zijn terug te voeren op een gebrek aan transparantie, onduidelijke regelgeving en een inconsequente opstelling van de kant van de overheid, aldus de BVD.

Binnen de BVD zijn niet alleen de grootste maar ook veel kleinere organisaties vertegenwoordigd. Naast marktleiders als ID&T (Sensation) en UDC (Dance Valley) hebben ook kleinere organisaties zoals Wasteland en Lexion er hun plek gevonden. Feit is dat de BVD gelegitimeerd wordt door de belangrijkste dance-organisities van het land waardoor het zich als aanspreekpunt en spreekbuis voor de Nederlandse dancescene op kan werpen.
De BVD richt zich in eerste instantie op de drie thema's veiligheid, gezondheid en de invoering van een keurmerk voor de aangesloten organisaties.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in