Overslaan en naar de inhoud gaan

ING wil 20 marathons sponsoren

Bank-verzekeraar ING Groep wil met marathons zijn naambekendheid in bestaande en potentiële groeimarkten vergroten.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dit zegt bestuursvoorzitter Ewald Kist van ING Groep in een interview met Het Financieele Dagblad.
'Het doel is om in twintig corelanden titelsponsor van een marathon te worden en de stad in oranje te hullen', luidt de missie van ING Globerunners Programma. ING Groep wil zich vooral richten op marathons in Azië, Canada en Zuid-Amerika. Dit zijn markten waar de bank-verzekeraar al actief is en/of groeipotentie inziet. Maar volgens Kist is ook Centraal-Europa op de radar aanwezig.

related partner content for mobile comes here

ING Groep is al titelsponsor van Amsterdam, Brussel en New York City.

Bron: Het Financieele Dagblad

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in