
De Koninklijke Nederlandse Hockeybond (KNHB) hoopt haar toch al onstuimige groei van de laatste jaren van een extra stimulans te kunnen voorzien door te gaan werken met een nieuw sponsorplan, naar voorbeeld van de KNVB.
De gewijzigde sponsoring voorziet in maximaal 8 partners die een gelijkwaardig partnerpakket afnemen en daarnaast de mogelijkheid hebben een module te ondersteunen, zoals bv. de hoofdklasse, de nationale teams of de hockey-academie. De nieuwe sponsorstrategie zou 2009 moeten ingaan.
Vacatures
Directeur-bestuurder
PublicSpirit in opdracht van Visit FlevolandEvent Manager
Stichting Anne-BoCommunicatiemedewerker studentenwerving en -voorlichting
TU DelftTijdens de algemene jaarvergadering kondigde de KNHB tevens aan dat Hockey Magazine ophoudt te bestaan in de huidige vorm: de toenemende aandacht via internet, tv en krant heeft de behoefte aan een wekelijkse uitgave snel doen verminderen. In samenwerking met Sanoma zal twaalf keer per jaar een glossy hoceky.nl gaan verschijnen. Opmerkelijk, in april jl., werd juist de komst van een gratis wekelijks magazine aangekondigd: www.hockeyweekly.nl.
De KNHBzal daarnaast in september de website van een facelift voorzien, met volop ruimte voor volledigheid, actualiteit en interactiviteit, hetgeen al voorzichtig zichtbaal zal worden tijdens de komende Olympische Spelen. De leden kregen de verzekering dat de veel geraadpleegde standenmotor ongewijzigd zal blijven. Knhb.nl wordt maandelijks bezocht door meer dan 350.000 unieke bezoekers.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee