Overslaan en naar de inhoud gaan

Nieuwe Picnic-commercial gemaakt zonder tussenkomst reclamebureau

De nieuwe stop-motionfilm met het elektrisch bezorgwagentje is gemaakt door de animatiestudio achter de prijswinnende film Knor.
Stop-motion productie in bedrijf
Stop-motion productie in bedrijf
© Holy Motion voor Picnic
Stop-motion productie in bedrijf
Stop-motion productie in bedrijf
© Holy Motion voor Picnic

Online supermarkt Picnic lanceert vandaag zijn nieuwe televisiecommercial met wederom het elektrisch bezorgwagentje in de hoofdrol. De televisiecampagne loopt tot en met juli. De nieuwe film is tot stand gekomen zonder tussenkomst van een reclamebureau. Animatiestudio Holy Motion, bekend van stop-motion animatiefilm Knor, die in 2022 maar liefst drie Gouden Kalveren won, tekent voor creatie en productie van de commercial. Regisseur Mascha Halberstadt – die ook Knor maakte – is net als eerder weer betrokken bij de nieuwste Picnic-commercial. Dit is ‘m:

Wat betreft keus, is Picnic een echte reus✨

DC

Stop-motion is heel wat anders dan CGI (Computer Generated Imagery) en kan tijdrovend zijn. In dit geval zelfs ‘extra tijdrovend’ volgens de makers. ‘We hebben een distributiecentrum nagebouwd en moesten daardoor werken met verschillende schaalgroottes. Dat was nodig om diepte te creëren. Het leverde extra werk op, waardoor we circa vier maanden zoet waren. Op het resultaat zijn we enorm trots. Dit had niet gekund als we niet de vrije hand hadden gekregen van Picnic.’

De boodschap die de commercial moet overbrengen, is dat de online super een groot assortiment heeft. Picnics medeoprichter Michiel Muller zegt dat het productassortiment over 2023 met 30 procent groeide, dankzij de toevoeging van het eigen merk.

Zonder bureau

De eerste commercial waarin het karretje de hoofdrol speelde, verscheen in oktober 2022 en was van de hand van reclamebureau N=5. Maar Picnic bleef niet bij N=5, want de tweede commercial (maart ’23) kwam tot stand in samenwerking met Hotel l’Amour. Deze derde commercial werd zoals eerder vermeld gecreëerd zonder enige bemoeienis van een reclamebureau.

Picnic-commercial 2022

Waar een klein wagentje groot in kan zijn...

Picnic-commercial 2023

Picnic gaat op reis en neemt mee... ? ??

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in