Overslaan en naar de inhoud gaan

Two Screen zet in op interactieve televisie met je mobiel

Komende zondag, 26 februari, kun je met smartphone, tablet en laptop stemmen op de 6 kandidaten tijdens het Nationaal Songfestival. Wanneer…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

related partner content for mobile comes here

Het afgelopen jaar heeft Two Screen 19 verschillende programma's echt interactief gemaakt op radio en televisie. De meest recente zijn de Zeroes Request (NTR/3FM), The Winner is... (SBS 6) en Wie is de Mol? (Avro). Met zoveel verschillende projecten kunnen we ons met recht de tweede scherm marktleider van Nederland noemen.

Het motto voor Two Screen is en blijft "Iedereen is welkom!": "We maken geen onderscheid tussen grote en kleine apparaten, iedereen met een recente slimme telefoon, tablet of computer doet mee. Two Screen draait simpelweg in de browser, er hoeft geen plugin of applicatie geïnstalleerd te worden. Het succes van deze aanpak blijkt uit de cijfers, we zien een grote diversiteit aan deelnemers en apparaten. In veel huishoudens wordt door meerdere personen meegedaan."

Met de nieuwste release van het Two Screen platform is het tevens bijzonder interessant voor adverteerders geworden, binnen een fractie van een seconde is de tv commercial verrijkt met interactiviteit. Deze versie is tevens opengesteld voor externe ontwikkelaars. Het in eigen huis realiseren van een Two Screen project is hiermee mogelijk.

Naast de ontwikkeling van het platform, zijn op dit moment - onder andere - de volgende formats in ontwikkeling: Tussen Kunst & Kitsch (Avro), Veronica Voetbal en nog twee nieuwe spannende programma's voor SBS Broadcasting.

De Two Screen agenda voor de komende 3 weken, t/m 15 maart (onder voorbehoud):
DO 23-02 20:30 NED1 Wie is de Mol?
DO 23-02 20:30 SBS6 The Winner Is...

ZO 26-02 20:20 NED1 Nationaal Songfestival
WO 29-02 20:00 VERO Veronica Voetbal: Engeland - Nederland
DO 01-03 20:30 NED1 Wie is de Mol?
DO 01-03 20:30 SBS6 The Winner Is...
DO 08-03 20:30 NED1 Wie is de Mol?
DO 08-03 20:30 SBS6 The Winner Is...
WO 14-03 20:30 NED1 Tussen Kunst & Kitsch
DO 15-03 20:30 NED1 Wie is de Mol?
DO 15-03 20:30 SBS6 The Winner Is...

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in