Overslaan en naar de inhoud gaan

McDonald's-personeel in de States gekleed door Dyanne Beekman

Na de Nederlandse hamburgerbakkers, mag de Nederlandse modeondernemer nu ook de Amerikanen kleden.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De Amerikaanse medewerkers van McDonald’s lopen binnenkort net als hun Nederlandse collega’s rond in bedrijfskleding van Dyanne Beekman. De fashionondernemer sloot onlangs een overeenkomst met de Amerikaanse tak van de fastfoodketen. Dat meldt entertainmentnieuwsdienst BuzzE.

related partner content for mobile comes here

,,Ik ben enorm trots dat McDonald’s Amerika ons gevraagd heeft”, reageert Beekman, die in 2011 kleding ontwierp voor de Nederlandse medewerkers.

Volgende week vliegt Beekman naar Los Angeles om haar filosofie achter de bedrijfskleding toe te lichten voor de top van McDonald’s. Hoeveel Amerikaanse medewerkers in Beekmans kleding rond gaan lopen is nog niet bekend, de 13.500 filialen van de fastfoodketen mogen zelf kiezen uit meerdere leveranciers. Beekman is nu een van de drie kledingleveranciers.

Bron: ANP

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in