Overslaan en naar de inhoud gaan

JMango360 wint Tech Trail Awards 2014

Internationale innovatieprijs naar Nederlandse startup.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Het Nederlandse app platform voor klein en middenbedrijf heeft deze week de internationale gewonnen in de categorie ´Best Mobile Innovation´. De winnaars werden gekozen door middel van een jury, maar ook het publiek kon meestemmen. De juryleden hebben aangegeven dat JMango opviel door het eenvoudige gebruik om apps te ontwikkelen.

related partner content for mobile comes here

The Tech Trailblazers Awards is een internationale prijsuitreiking gericht op ´enterprise technology startups´. Door jury en publiek wordt gekeken naar innovators op gebied van Big Data, Cloud, Emerging markets, Financial technology, Internet of Things, Mobile technology, Networking, Security, Storage, Sustainable IT and virtualization.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in