Overslaan en naar de inhoud gaan

Van Meerten zendermanager SBS 6

SBS Broadcasting heeft Pascal van Meerten benoemd tot zendermanager SBS 6.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

In zijn nieuwe functie wordt Van Meerten (35) eindverantwoordelijk voor de programmering van de familiezender. Hij volgt Tina Nijkamp op die recentelijk werd benoemd tot directeur Televisie. Van Meerten is momenteel hoofd Info- en Entertainment bij SBS Productions en begint per 1 juni in zijn nieuwe functie. Hij is sinds 2002 bij SBS in dienst.

related partner content for mobile comes here

Tina Nijkamp: ´Pascal van Meerten weet precies op wat voor televisie de SBS 6-kijker zit te wachten. Door zijn ervaring als producent van grote shows als Popstars en De Nieuwe Uri Geller, maar ook door producties als De Afvallers XXL en Gevangen in het Buitenland, is hij al jarenlang zeer nauw betrokken bij de zender.´

Van Meerten: ´Ik heb met vele tv-producties de afgelopen jaren een bijdrage kunnen leveren aan de groei en het succes van SBS 6. Ik ben vereerd dat ik nu het vertrouwen krijg om zelf aan het roer te mogen gaan staan. Mijn ambitie is om de merkwaarde de komende jaren te verstevigen en om te zetten in aansprekende marktaandelen.´

Voor SBS was Van Meerten onder meer werkzaam bij RTL Nieuws, de NCRV en diverse tv-producenten als John de Mol Produkties en Holland Media House (Blue Circle).

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in