Overslaan en naar de inhoud gaan

Novagraaf en BrandWatch werken samen

BrandWatch Merkcommissarissen en Novagraaf Nederland hebben een samenwerkingsovereenkomst gesloten.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De klanten van Novagraaf Nederland, dat merken, modellen, handels- en domeinnamen voor klanten vastlegt en juridisch beschermt, moeten gaan profiteren van de expertise van BrandWatch Merkcommissarissen op het gebied van merkmarketing en merkenexploitatie. En omgekeerd. Beide partijen zijn ervan overtuigd dat door deze samenwerking de belangen van merkhouders beter worden gediend.

related partner content for mobile comes here

‘Veel bedrijven richten zich wat merken betreft vaak uitsluitend op de bescherming van merken en minder op het creëren van ondernemingswinst met behulp van merkrechten. Het is onze ambitie om onze klanten op dit gebied beter te ondersteunen. Dat realiseren we in de praktijk door de samenwerking met BrandWatch’, zegt Lutgarde Liezenberg, algemeen directeur van Novagraaf.

Job van Dooren van BrandWatch, vult aan: ‘Deze samenwerking met Novagraaf stelt ons in staat een completer portfolio aan diensten op merkengebied aan te bieden aan klanten. Wij verwachten hier de nodige synergie voor onze klanten te kunnen realiseren en zijn er ervan overtuigd dat deze samenwerking in een belangrijke behoefte bij klanten voorziet.
BrandWatch is door Leo van Sister, Job van Dooren en Gerrit Bruggeman opgericht en heeft als doel organisaties op geïntegreerde en gestructureerde wijze te begeleiden in het te voeren merkenbeleid. Novagraaf, behoort tot de top 10 dienstverleners in Europa op het gebied van het intellectueel eigendom, en is ontstaan uit een fusie tussen Markgraaf en Novamark in 2000. Met meer dan 350 werknemers biedt Novagraaf een compleet dienstenaanbod op het gebied van merkbescherming, handelsnamen, octrooien, modellen, auteursrecht en domeinnamen.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in