Overslaan en naar de inhoud gaan

Nieuwsweekblad Sanoma heet voorlopig 'Newz'

Het grootschalige, actuele weekblad waar Sanoma Men's Magazines (SMM) momenteel aan werkt, draagt voorlopig de (werk-)titel 'Newz'.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Dat bevestigt launch manager Norbert Mirani van het vroegere VNU Tijdschriften. Het weekblad dat SMM ontwikkelt, moet volgens insiders een 'kruising tussen Elsevier en Focus' worden. Mirani benadrukt, dat op dit moment een tweede dummy van het nieuwe weekblad wordt getest.

related partner content for mobile comes here

'Newz is slechts één van de werktitels die getest is', aldus Mirani. Wanneer het weekblad door de mannenbladentak van Sanoma wordt gelanceerd, is niet bekend. Mannenbladen-directeur Auke Visser zei eerder in Adformatie dat een dergelijk weekblad minstens 10 à 15 miljoen euro gaat kosten.

Ook Quote Media is nog steeds bezig met een groot actueel weekblad, onder de (werk-)titel BIG. Ook van dat blad is niet duidelijk of en wanneer het er komt.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in