Overslaan en naar de inhoud gaan

KPN clustert marktsegmenten

De raad van bestuur van KPN wil gaan clusteren naar marktsegmenten om de klantgerichtheid en de slagkracht sterk te verbeteren.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

KPN wil het aantal divisies terugbrengen van drie naar twee. De divisie Vaste Net en de divisie Business Solutions zullen worden samengevoegd. Hiermee bestaat KPN voortaan uit een divisie mobiel en een divisie vast. ‘In de nieuwe situatie zal er sprake zijn van het clusteren van activiteiten naar marktsegmenten. De raad van bestuur denkt met de voorgenomen verandering de klantgerichtheid en de slagkracht sterk te verbeteren en daarmee de omzet en winstpotentie van de businessunits van de divisies.’

related partner content for mobile comes here

Door samenvoeging wordt het aantal portefeuilles in de raad van bestuur van vijf naar vier terug gebracht.

Marten Pieters heeft besloten zich per 1 oktober terug trekken uit de raad van bestuur en zijn operationele taak als directeur van de divisie Business Solutions neer te leggen, zo deelt de raad van commissarissen mee. Op verzoek van de raad, die zijn besluit betreurt, zal Pieters het komende half jaar de raad van bestuur adviseren bij de verkoop van non core assets en zal hij als voorheen nog commissariaten blijven uitoefenen bij enkele buitenlandse dochtermaatschappijen van KPN.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in