Overslaan en naar de inhoud gaan

Zalando groeit als een dolle

Zalando behaalde in Q2 een omzet van 916 miljoen euro, een kwart meer dan vorig jaar.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

 De Duitse internetwinkel heeft afgelopen kwartaal een stevige omzetgroei gerealiseerd. Ook de winst voor belastingen viel op jaarbasis fors hoger uit, zo bleek uit de cijfers die donderdag zijn gepubliceerd.

related partner content for mobile comes here

Zalando, dat vorige maand al de verwachtingen voor het hele jaar verhoogde, behaalde in het afgelopen kwartaal een omzet van 916 miljoen euro. Dat betekende een stijging van een kwart ten opzichte van dezelfde periode en jaar eerder. De winst voor belastingen kwam uit op 81 miljoen euro, tegenover 30 miljoen euro een jaar eerder.

,,Ondanks stevige investeringen is Zalando erin geslaagd de winstgevendheid op te voeren", stelde bestuurder Ruben Ritter vast.

Zalando rekent voor heel 2016 op een omzetgroei die aan de bovenkant ligt van de eerder afgegeven bandbreedte van 20 tot 25 procent. Daarbij zal de winstmarge uitkomen op 4 tot 5,5 procent.

Bron: ANP

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in