
Dat zeggen de aandeelhouders in Het Gesprek Frits Barend, Ruud Hendriks en Derk Sauer in een reactie op berichtgeving in de pers. ´Ondanks tegenovergestelde uitlatingen in de media heeft Storms geen rechtszaak tegen Het Gesprek of de oprichters daarvan aangespannen.´
Als Pieter Storms meent dat hem onrecht is aangedaan, nodigen wij hem uit om eindelijk een rechtszaak aan te spannen, zodat de rechter zich kan uitspreken over de feiten, aldus de drie oprichters.
Vacatures
Creatieve Marketing Communicatie medewerker
Stichting Federatie Financieel PlannersCommunicatieadviseur – Buurtteam Zuidoost & Weesp-Driemond (40 uur)
B&ACommunicatieadviseur (28-38 uur)
CAOPIn opdracht van Pieter Storms deden een deurwaarder en de politie afgelopen week een inval in de woning van Ruud Hendriks in Amsterdam.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee