Overslaan en naar de inhoud gaan

Adfactor wil met Snapchat advertising inzetten op momentmarketing

Via het influencers-portfolio kunnen adverteerders hun boodschap onder de aandacht brengen bij een jong publiek.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Phileas Fox, directeur Adfactor: “Snapchat is vooral heel geschikt voor momentmarketing, iets waar Adfactor steeds vaker voor kiest. ​Denk aan het promoten van aan het weer gerelateerde acties of acties die passen bij feestdagen of uitslagen van sportwedstrijden. Daarnaast zien we dat ons Snapchatportfolio zich blijft uitbreiden, vooral op het gebied van Food, Fashion, Beauty, Health en Travel. Het is daarom een logische stap voor ons om actief te laten zien hoe advertising en Snapchat succesvol samenkomen.&;

Adfactor heeft Ramon Lukkien aangesteld om de Snapchat advertising verder te ontwikkelen.

related partner content for mobile comes here

Snapchat is het snelst groeiende sociale netwerk ter wereld, vooral onder jongeren. Zo&;n 100 miljoen dagelijks actieve gebruikers kijken elke dag opnieuw zo’n 8 miljard ‘Snaps’.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in