Overslaan en naar de inhoud gaan

AD Magazine heeft Mooiste Cover

Het AD Magazine heeft de prijs voor de Mooiste Cover 2005 gewonnen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Doel van de prijs is jaarlijks een ode te brengen aan de bladenmakers die zich inspannen om hun tijdschrift van een mooie, spannende of aangrijpende cover te voorzien.

related partner content for mobile comes here

De cover van AD Magazine van 21 mei 2005 werd door de jury uiteindelijk gekozen als de Mooiste Cover van 2005.

De jury bestond uit grafisch ontwerper Anthon Beeke, pershistoricus Joan Hemels, art director Hans Wolf, grafisch ontwerper en mediadesigner Koos Staal, Erik Kessels van KesselsKramer, Rob van Vuure, creatief directeur van Sanoma Uitgevers en Rupert van Woerkom, creatief directeur Hemels.

De bekendmaking van de winnaar uit de 13 genomineerden was gistermiddag tijdens de expositie Magazine! in de Koninklijke Bibliotheek in Den Haag.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in