Overslaan en naar de inhoud gaan

RTL-sites door grens van 5 miljoen bezoekers

De websites van RTL Nederland hebben afgelopen mei voor het eerst meer dan vijf miljoen bezoekers getrokken.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De stijging van 8,6 procent ten opzichte van mei vorig jaar was onder meer te danken aan de websites van RTL Nieuws, RTL Gemist en X Factor. Dit maakte het mediabedrijf bekend op basis van de -cijfers.

related partner content for mobile comes here

De internetpagina van RTL trok in mei ruim 1,4 miljoen bezoekers en realiseerde daarmee een stijging van 9 procent ten opzichte van vorig jaar. groeide zelfs met 18 procent naar 1,3 miljoen unieke bezoekers in de meimaand. De website van de talentenjacht X Factor trok de afgelopen maand 1,4 miljoen bezoekers, 40 procent meer dan in mei 2009.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in