Overslaan en naar de inhoud gaan

BVH en Via>Handelskade worden één bureau

BVH, het bureau voor dienstverleners en Via>Handelskade fuseren en vormen samen één nieuw bureau met de naam Baas & Van Haastrecht (BVH).
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Beide bureaus waren al onderdeel van de maar gaan nu organisatorisch volledig samen. Via>Handelskade richtte zich met Rotterdamse nuchterheid vooral op opdrachtgevers die op projectbasis samen willen werken met één bureau terwijl BVH zich positioneerde op hoogwaardige kwaliteit op het gebied van strategie en concept ontwikkeling voor dienstverleners.

related partner content for mobile comes here

Maar BVH Groep ziet dat opdrachtgevers steeds meer de combinatie van beide competenties vragen en kan door een combinatie van de krachten in één bureau beter inspelen op de veranderende vraag in de markt.

Er komt een aanpassing binnen de organisatie die leidt tot een nieuwe werkwijze waarin projecten over minder schijven gaan en er meer rechtstreeks contact is met strategen en creatieven. De BVH Groep heeft zich hiervoor laten inspireren door ontwikkelingen in Groot-Brittannië.

Het management van het nieuwe bureau Baas & Van Haastrecht (BVH) wordt gevormd door Aad Storm (managing director), Michel van Honk (client director), Jeroen Kaal (strategy director) en Peter van Zijp (creative director). Peter van Zijp blijft daarnaast algemeen directeur van de BVH Groep.

Frenk Theuns, voorheen managing director van Via>Handelskade, is als partner uitgetreden bij de BVH Groep. Hij vestigt zich als zelfstandig adviseur en blijft daarnaast als adviseur aan de BVH Groep verbonden.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in