Overslaan en naar de inhoud gaan

Toyota combineert showroom met restaurant in nieuw autodelen-concept

Drive To Go richt zich vooral op jonge mensen.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Toyota hoopt met het nieuwe concept jonge mensen te trekken die nog niet klaar zijn om zelf een auto te kopen, maar wel gebruik willen maken van dit soort diensten.

In Japan zien jonge mensen autobezit niet meer als statussymbool: de verkoop van nieuwe auto’s daalde vorig jaar met 2 procent.

De autofabrikant zegt het proces van een auto huren net zo makkelijk te willen maken als het kopen van een kop koffie.

Al probeert Toyota wel potentiële kopers enthousiast te maken: zo kun je in de winkel een ritje maken met een futuristische hybride auto die officieel nog niet te koop is.

Toyota is niet het eerste merk dat dit soort diensten aanbiedt. Ook Ford, VW en BMW bieden autodeeldiensten aan. BMW al sinds 2014 met het concept DriveNow. Het verschil met deze merken echter is dat Toyota de service niet op hangt aan een digitale tool, maar een 'stenen' showroom, inclusief ‘experience’.

De winkel werd ontworpen als ‘outdoor’ cafe, inclusief oplaadpunten voor mobiele devices die verwerkt zijn in de meubels. Het concept werd ontwikkeld door innovatiebureau Inamoto & Co.


 

De showroom staat in Nagoya, vlakbij het hoofdkantoor van Toyota.

Bron: The Drum

Beeld: Toyota

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in