Overslaan en naar de inhoud gaan

Clinton spreker tijdens '24 uur van de Reclame'

Niemand minder dan Bill Clinton opent op 15 november 'De #039; ">24 uur van de Reclame' met een keynote speech.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Niemand minder dan Bill Clinton opent op 15 november 'De ; ">24 uur van de Reclame' met een keynote speech.

related partner content for mobile comes here

De oud-president van de Verenigde Staten hield eerder dit jaar een toespraak bij de Cannes Lions. Bij die gelegenheid gaf Clinton de creatieve wereld een opdracht mee, om na te denken over 'How advertising can help build a better world’. Volgens Vea voorzitter Ralph Wisbrun was dit een van de redenen om Clinton naar Nederland te halen. 'Wij pakken de handschoen op en gaan ermee aan de slag op 'De 24 uur'.'

BVA-voorzitter Jan Driessen sluit zich hierbij aan. ‘De woorden van Clinton raakten ons onmiddellijk. Het is precies de missie die we ook als BVA hebben: op een verantwoordelijke manier kijken naar wat voor rol reclame kan spelen in de samenleving.'

BVA en Vea organiseren 'De 24 uur van de Reclame' dit jaar voor de derde keer. Vorig jaar trok het reclamefestival tweeduizend bezoekers Dit jaar presenteert het communicatievak zich aan een groot aantal doelgroepen, variërend van studenten, communicatie- en mediadirecteuren tot ceo's uit het bedrijfsleven.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in