Overslaan en naar de inhoud gaan

MGM, Roy Aalderink en Peter Lubbers in nieuw productiebedrijf

Concept Street gaat eigen ideeën ontwikkelen en produceren voor televisie, online platforms en adverteerders.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Daarnaast produceert het de formats van MGM (Metro-Goldwyn-Mayer) in de Benelux. MGM wil expanderen in de lokale televisieproductiemarkt.

Als onderdeel van de deal heeft Concept Street exclusief voorrang op MGM’s formatcatalogus voor de Benelux en is MGM de internationale distributeur van alle Concept Street formats buiten de Benelux. 

related partner content for mobile comes here



Aalderink en Lubbers

Roy Aalderink en Peter Lubbers brengen veel kennis en ervaring naar het nieuwe bedrijf. Aalderink creëerde, verkocht en produceerde meerdere eigen formats -zoals Mijn Laatste Woorden, Red Mijn Vakantie, Jo Frost: Nanny on Tour en Lelijke Eendjes en was eerder CEO van Zodiak Nederland en Strix Benelux. Daarnaast produceerde hij lokale versies van internationale formats, waaronder Jouw Vrouw Mijn Vrouw VIPS, Dit Is Mijn Lijf, Say Yes to the Dress, The Undateables en Expeditie Robinson.


 

 

Lubbers was actief voor onder meer Endemol, Medical Multi Media en Zodiak Nederland, waar hij CEO was. Verder was hij programmadirecteur bij SBS, mediadirecteur van AvroTros en programmadirecteur bij RTL7. 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in