
Gepersonaliseerde domeinnamen zijn mogelijk geworden sinds versoepeling van de extentieregels afgelopen juni. Het ICANN, de instantie die wereldwijd het DNS-systeem beheert, besloot bij een conferentie in Parijs hiertoe. Dit betekent dus dat iedereen zijn eigen extensie kan aanvragen. Hierdoor zouden organisaties hun eigen domeinextensie kunnen laten registreren en deze vervolgens uitbaten.
De gemeente Den Haag heeft volgens COMBELL al budget vrijgemaakt om .denhaag of .thehague te registreren. ‘Ongetwijfeld hebben heel wat bedrijven ook interesse in deze domeinnamen maar gaan ze dit natuurlijk niet publiekelijk bekend maken. Omdat we met regelmatig aanvragen ontvangen van klanten hebben we besloten om een pre-registratie van deze eigen domeinextensie aan te bieden’ zegt Tom de Bast, Business Developer bij het Belgische hostingbedrijf COMBELL.
Vacatures
(Marketing-) en Communicatiemanager
Hanab Energy SolutionsAdviseur arbeidsmarkt RDW Toezicht en Beoordeling
RDWMarketing Manager (Maternity Cover – 6 Months)
Artipoppe’Op dit ogenblik is er buiten de beslissing van ICANN nog niet meer informatie. Binnen ons bedrijf volgen wij de ontwikkelingen op de voet. Tijdens de bijeenkomst heeft ICANN wel meegegeven dat de aanvraag voor een eigen extensie zeker 100.000 euro zal bedragen. Daarnaast moeten er keiharde garanties worden gegeven dat de aanvrager technisch in staat is om deze domeinnamen te beheren.'
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee