Overslaan en naar de inhoud gaan

Dit zijn de best brand activations van januari

De maand waarin 500 stripfanaten zelf een superheld worden, achteruitrijden tot een kunst wordt verheven en Nivea in wearables stapt.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

BE THE MATCH - THE HERO GENE

related partner content for mobile comes here

Bureau: FCB Health Company

Wat is er fijner dan het nieuwe jaar te beginnen met een succescase voor een goed doel? In de VS kunnen meer dan 50 duizend mensen met leukemie binnen hun familie geen match vinden voor beenmergtransplantatie. In de zoektocht naar reddende engelen koos non-profitorganisatie Be the Match voor de New York Comic Con, een event voor fans van strips en superheroes. In The Hero Gene Laboratory konden bezoekers testen of ze zelf een superheld konden worden. Dat slimme doelgroepdenken bleek een schot in de roos...

 

VOLKSWAGEN - TRAILER ASSIST

Bureau: Try Olso

Achteruit rijden met een caravan of aanhanger lastig? Niet met de nieuwe Volkswagen Trailer Assist-feature. Om dat op ons netvlies te krijgen, rijdt een trailer met rotvaart achteruit door de Noorse straten. Op zo’n manier dat je denkt: hoe dan!? Dat wordt duidelijk in de behind the scenes video. En dan kan het ons eigenlijk niet zoveel schelen dat Toyota Aygo zoiets al eens heeft gedaan.

Er is iets misgegaan bij het weergeven van de video. Ververs de pagina om het opnieuw te proberen.

 

L’ORÉAL – MY UV PATCH

Concept/productie: La Roche-Posay

Met My UV Patch verkent L’Oréal de wereld buiten schoonheid en glamour. De Franse cosmeticagigant ontwikkelde een pleister voor op de huid. Het flinterdunne stukje wearable technologie laat zien aan hoeveel uv-straling je huid wordt blootgesteld. Via een bijbehorende app krijgen gebruikers informatie over de gevaren van uv-straling en hoe je jezelf ertegen kunt beschermen (lees: door L’Oréal-producten te gebruiken). .

PS: Nivea maakte net voor kerst ook nog een vette tearjerker in het thema ‘ain’t nothing like the real thing’, ook het kijken waard.

Er is iets misgegaan bij het weergeven van de video. Ververs de pagina om het opnieuw te proberen.

 

BrandActivation.nl, een blog van BrandBase, selecteert elke maand drie inspirerende brand activation-cases voor Adformatie. Aan het eind van het jaar wordt het allerbeste werk van 2016 gekozen.

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in