Overslaan en naar de inhoud gaan

Bol.com laat consumenten sieraden via smartphone passen

Red Urban en Etcetera ontwikkelden campagne ‘Staat het sieraad’.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Red Urban en Etcetera hebben voor bol.com de campagne ‘Staat het Sieraad’ontwikkeld. Via een mobiele website kunnen online shoppers heel eenvoudig via hun smartphone of tablet zien hoe een sieraad of horloge uit het assortiment van bol.com hen staat. 

related partner content for mobile comes here

De populairste artikelen uit de winkel ‘Sieraden & Horloges’ van bol.com kunnen gebruikers via hun smartphone of tablet direct zien of het gekozen sieraad of horloge hen staat en vervolgens deze ook direct kopen. Al enkele jaren geleden zijn er apps uitgekomen, waarbij je via augmented reality horloges, ringen en armbanden passen. De nieuwe mobile website van Bol.com is echter een stuk toegankelijker, aangezien consumenten niet een app hoeven te downloaden.

Kees van Dorp  (Red Urban wn Etcetera): &;Steeds meer consumenten surfen en kopen online via hun smartphone of tablet en met deze campagne spelen we in op deze trend. We maken het voor consumenten heel makkelijk om via hun mobiele device te kijken of een sieraad of horloge bij hen past voordat ze het kopen. Wanneer ze een sieraad hebben uitgekozen, krijgen ze een afbeelding van het product op ware grootte te zien. Deze hoeven ze vervolgens alleen maar boven hun pols, vingers of voor hun oor te houden en ze zien direct of het bij hen past.&;

Er is iets misgegaan bij het weergeven van de video. Ververs de pagina om het opnieuw te proberen.

 

Test Staat het Sieraad zelf en ga met je smartphone naar http://sieraden.bol.com/.

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in