Overslaan en naar de inhoud gaan

'Wehkamp overgenomen door opkoopfonds Apax'

Eerder waren Ahold en Bol.com geïnteresseerd in overname
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Online warenhuis Wehkamp.nl wordt gekocht door Apax, het private equitybedrijf dat in Nederland bekendheid vergaarde als tijdelijk eigenaar van mediabedrijf PCM (nu Persgroep Nederland). betaalt Apax 450 miljoen euro voor RFS Holland Holding, waar Wehkamp.nl en Fonq onderdeel van uitmaken. FD zegt zich te baseren op goed ingevoerde anonieme bronnen en meldt dat de partijen dicht bij een akkoord zijn.

related partner content for mobile comes here

RFS is voor 80% in handen van Ad Scheepbouwer, voormalig RFS-directeur Paul Nijhof en financieel directeur Berend van der Maat. FD haalde uit het laatste bij de Kamer van Koophandel gedeponeerde jaarverslag dat de RFS-omzet in het boekjaar 2013/2014 met 0,7% daalde tot €498,1 mln. Het operationeel resultaat was €29 mln. Eerder waren Ahold en Bol.com geïnteresseerd in overname, maar door de overname van Bol door Ahold verdween die interesse. Behalve Wehkamp.nl en Fonq is ook Create2Fit onderdeel van RFS.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in