Overslaan en naar de inhoud gaan

Jamba weer in de verkoop

Uitgever News Corp. wil af van beltonensite Jamba.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De uitgever onderzoekt welke partijen belangstelling zouden hebben, meldt . Het nieuws komt nog geen anderhalf jaar nadat News Corp. de resterende 49 pct aandelen van Jamba voor 193 miljoen dollar kocht.

related partner content for mobile comes here

De internationale uitgever zou zich volledig willen richten op , om te kunnen concurreren met .

De Duitse oprichters van de beltonensite verkochten Jamba in 2004 aan Verisign. News Corp. nam in 2006 een belang van 51 procent voor 188 miljoen dollar en nam de onderneming uiteindelijk helemaal over. Enkele Italiaanse en een Spaans bedrijf zouden al belangstelling hebben getoond.

Bron: Emerce (Erwin Boogert)

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in