Overslaan en naar de inhoud gaan

G-Star opent eerste eigen winkel in India

Een jeans gaat omgerekend tussen de 85 en 199 euro kosten.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

G-Star heeft een winkel geopend in Mumbai. Het is de eerste winkel voor het merk in India. Het Nederlandse modemerk heeft op de tweede verdieping van het winkelcentrum Palladium een 110 vierkante meter grote winkel geopend, zo meldt Economic Times. Voor de winkel en distributie heeft G-Star een deal gesloten met Genesis Luxury, dat de marketing en distributie van luxe labels —zoals ook Armani, Michael Kors en Paul Smith — in India verzorgt.

related partner content for mobile comes here

Genesis wil in de komende vijf jaar dertig G-Star verkooppunten openen. Een jeans gaat omgerekend tussen de 85 en 199 euro kosten. Denim is populair in India stelt de Indiase zakenkrant. Merken als Levi’s en Wrangler worden al langer verkocht, maar in de laatste jaren zijn daar merken als GAS, Diesel, Superdry en luxemerken Burberry, Versace en Roberto Cavalli bijgekomen.

Bron: Retailnieuws/The Economic Times

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in