Overslaan en naar de inhoud gaan

Samenvattingen eredivisie naar NOS

De samenvattingen van de wedstrijden uit de eredivisie zijn zo goed als zeker volgend jaar weer bij de NOS (Studio Sport) te zien.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Vanmiddag maakt de organisatie van voetbalclubs, de Eredivisie CV (ECV), bekend hoe het voetbal uit de hoogste competitie in het nieuwe seizoen op tv te zien is. De NOS gaat de duels ouderwets om 19.00 uur brengen.

related partner content for mobile comes here

Daarmee keert op zondagavond het ‘voetbal met het bord op schoot’ terug. Details over de deal zijn nog niet bekend, maar NOS-directeur Jan de Jong liet er eerder geen misverstand over bestaan dat hij alleen interesse in de wedstrijdbeelden had als hij ze op zondag om zeven uur mag uitzenden. De ECV wilde de samenvattingen liever pas om acht uur op het open net, om zo de live-wedstrijden achter de decoder alle ruimte te geven.

De live wedstrijden zijn straks waarschijnlijk te volgen via een eigen kanaal van de ECV, waarbij de organisatie wil samenwerken met een of meer partijen. Hoeveel de clubs uit de eredivisie de komende jaren met het uitbaten van wedstrijdbeelden verdienen, is daardoor nog onduidelijk. Het is in elk geval minder dan de 100 miljoen euro die de ECV dacht binnen te slepen (Telegraaf/AD).

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in