Overslaan en naar de inhoud gaan

Nike trekt handen direct af van Sjarapova

Maria Sjarapova is enkele uren nadat bekend werd dat ze de dopingwet heeft overtreden, een van haar belangrijkste sponsoren kwijtgeraakt.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Sportkledinggigant Nike heeft laten weten de banden met de 28-jarige Russische voorlopig op te schorten. Een woordvoerder van Nike zegt in een toelichting: &;We zijn bedroefd en verrast door het nieuws over Sjarapova. We hebben besloten de relatie met Maria te staken nu het onderzoek bezig is. We houden het in de gaten.&; Ook sponsor Tag Heuer zegde de samenwerking met de tennister op.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in