Overslaan en naar de inhoud gaan

Ilse Media lanceert Download.nl

Internetuitgeverij Ilse Media introduceert een muziekdownloaddienst onder de naam Download.nl.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De database bevat 275.000 nummers en wordt geleverd door het Engelse OD2, het online muziekbedrijf van muzikant Peter Gabriel. OD2 is opgericht in 1999 en exploiteert winkels in Engeland, Frankrijk en Duitsland voor MTV, Virgin Music en Coca-Cola. De van Ilse Media biedt muziek van de platenmaatschappijen BMG, EMI, Warner Music, Sony Music en Universal, maar ook enkele kleine en onafhankelijke labels krijgen een kans. Artiesten van Nederlandse bodem zijn binnenkort beschikbaar. De consument kan muziek huren of kopen. Fragmenten van 20 seconden zijn gratis te beluisteren. In de losse verkoop zijn er singles vanaf €0,99 verkrijgbaar. Ilse Media, onderdeel van Sanoma, zegt 60 procent van de Nederlandse internetpopulatie te bereiken, met sites als (3,9 miljoen bezoekers per dag), de zoekmachine (1 miljoen zoekopdrachten per dag) , , Overzicht.nl en . Daarnaast geeft Ilse middels Ilse Media magazines (voorheen Accres Uitgevers), de WELKE gidsen en het Funda Verhuisblad uit.

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in