Overslaan en naar de inhoud gaan

Zo helpt Splinter Jan Driessen uit de winter

Multitalent Splinter Chabot gaat aan de slag als communicatieadviseur voor De Mueseumweek 2020 bij het bureau Q&A Communicatie.
Jan Driessen (l) en Splinter Chabot
Jan Driessen (l) en Splinter Chabot
© Q&A
Jan Driessen (l) en Splinter Chabot
Jan Driessen (l) en Splinter Chabot
© Q&A

Hij is presentator van NPO3-programma ‘Splinter, in de politiek’, student Politicologie, voormalig voorzitter van de JOVD, zoon van Bart, tafelheer bij DWDD en nu ook nog communicatieadviseur. Splinter Chabot gaat aan de slag voor het bureau Q&A Communicatie van Jan Driessen.

related partner content for mobile comes here

Vooralsnog helpt hij het bureau deze laatste wintermaand tot en met eind april met de communicatie van de Museumweek 2020, georganiseerd door de Museumvereniging. Ruim 400 musea zetten hun collecties in de schijnwerpers, dit jaar met het thema ‘Ontdek ons échte goud; in volle vrijheid’.

‘Splinter komt nu op interim-basis, maar ik hoop op structurele samenwerking daarna’, zegt Jan Driessen over de nieuwe aanwinst, die hij typeert als een communicatietalent met opzienbarende en spraakmakende kwaliteiten.

Spraakmakers van nu

In de communicatie moeten we de dag van vandaag verstaan, licht Driessen zijn keuze voor Splinter Chabot toe. Hij behoort tot nieuwe generatie verbindende communicatoren pur sang, aldus de eigenaar van Q&A Communicatie:

‘Dat betekent dat we dat moeten doen met de spraakmakers van nu. Het échte contact met generatie-Z en de millennials moet gemaakt worden door talenten die die taal als geen ander verstaan en vormgeven.’

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in